Araç Çekilirken Hasar Oluşması Durumunda Yapılacaklar

Araç Çekilirken Hasar Oluşması Durumunda Yapılacaklar

Araç Çekilirken Hasar Oluşması Durumu

Aracınızı çektirirken çekim esnasında oluşabilecek maddi hasarlar durumunda hangi yönergelere göre hareket edildiği konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Öncelikle firmamız aracınızı titizlikle taşıyarak sorunsuz bir şekilde işlemi sonlandırmaktadır. Ancak hava koşullarına bağlı olarak çekici aracımızın veya bir başka aracın çekici aracımıza vurması durumunda aracınızda oluşabilecek maddi hasar yaptırmış olduğunuz saatlik sigorta tarafından anında karşılanmaktadır.

Ayrıca aracınızın marka / modeline bağlı olarak sigorta firmasının sağladığı ödenek bu noktada oldukça önemlidir. Sigorta firmasının hangi miktara kadar karşıladığını aşağıdaki yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Çekici Sigortası Hasarın Ne Kadarını Karşılıyor?

Yukarıda belirttiğimiz gibi aracınızdaki maddi hasarları sigorta firması karşılamaktadır ancak anlaşmanıza göre oluşan hasarın %50 si veya tamamı gibi bu durum değişkenlik göstermektedir. Çekici anlaşması yaparken eğer ankara çekici firmamız aracılığı ile sigorta yaptırmış iseniz sigorta firması tarafından oluşacak hasarlar durumunda size ne kadarının karşılanacağı açıkça belirtilmektedir. Tabiki bu durum sizin tercihinize görede değişmektedir. Örneğin; 50.000 TL tutarında saatlik sigorta yaptırmışsanız sigorta fırması aracınızdaki maddi hasarın maksimum 50.000 TL’ lik kısmını karşılamaktadır.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Telefon
Whatsapp