Oto Kurtarma

[vc_row wrap_container=”yes” el_class=”p-t-xlg”][vc_column][ultimate_fancytext fancytext_prefix=”ÇAĞLAYAN ” fancytext_suffix=” Hizmetleri…” fancytext_effect=”ticker” strings_tickerspeed=”200″ ticker_show_items=”1″ fancytext_tag=”h1″ fancytext_strings=”Oto Kurtarma” fancytext_color=”#000000″ ticker_background=”#ffcc00″ strings_font_family=”font_family:Open Sans|font_call:Open+Sans|variant:300″ strings_font_style=”font-weight:300;” ex_class=”short”][vc_column_text el_class=”featured lead m-b-xlg p-b”]

Araç tipi ve modeli her ne olursa olsun 7/24 oto çekici için bizlere ulaşabilirsiniz. Bize gelen taleplerde oto kurtarma ekibimiz hemen bulunduğunuz konuma yönlendirilmektedir.

Yaz kış demeden yılın her günü en zor şartlarda sizlere en hızlı hizmeti oto kurtarma servisi olarak sağlıyoruz. 7/24 her aradığınızda mutlaka sizlere destek veriyoruz.

Yol yardım için tam donanımlı araçlarımızla ve en uygun fiyatlarla oto kurtarma hizmeti sağlıyoruz. Sakarya Çağlayan oto kurtarma dün olduğu gibi bugünde deneyimli ekipleri ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bize WhatsApp'tan ulaşın
1
Scroll to Top