Araç Çekimi Sigorta İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç Çekimi Sigorta İşlemi Nasıl Yapılır?

Araç Çektirirken Sigorta Nasıl Yapılır ?

Müşterilerimizden en çok gelen sorulardan bir tanesi ise araç çektirirken sigorta nasıl yapılır sorusu. Dolayısıyla müşterilerimiz tarafından çekici araştırılırken  en çok merak edilen kriterlerden biride tabiki sigorta. Peki araç çektirirken sigorta işlemleri nasıl işliyor ve hangi prosedürler uygulanıyor ?

Aracınızı çektirmeden önce ankara çekici firmamız tarafınıza aracınız için “saatlik sigorta” isteyip istemediğiniz sorulmaktadır. Eğer tercihiniz sigorta yapılması yönünde ise tarafınıza çekici + sigorta ücreti şeklinde teklif verilmektedir.

Araç Çektirirken Saatlik Sigorta Neden Yapılmalı ?

Çekici işlemleri için özel olarak yapılan saatlik sigorta işlemi aracınız çekilmeye başladığı andan itibaren geçerlidir. Yaptırdığınız saatlik sigorta sayesinde aracınız güvenle belli şekilde istenilen noktaya kısa sürede ulaştırılacaktır. Eğer üst segment bir arabınız var ise saatlik sigorta yaptırmanızı mutlaka öneririz. Çünkü sigorta yapılmaması durumunda aracın çekimi esnasında oluşabilecek hasarlardan tamamı ile araç sahibi sorumludur.

Saatlik Sigorta Neleri Kapsıyor?

Eğer aracınızın çekimi için saatlik sigorta yaptırmış iseniz çekim esnasında oluşabilecek hasar durumlarda sigorta firması tüm masrafları karşılamaktadır. Tabiki saatlik sigorta ücretleri aracınız marka, model ve sigorta geçmişine göre farklı olarak ücretlendirilmektedir.

Share this post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Telefon
Whatsapp